vesti24.mk

Tag : таван

ЗАБАВА

ШОКАНТНО ОТКРИТИЕ НА ЕДНА МАЈКА: Беше преплашена кога откри што се случуваше на кровот на нејзината куќа!

admin
Моника Грин, од Квинсленд, веднаш сфати дека нешто не е во ред кога забележа дека работите не се на место во нејзиниот дом. Мајката се...