vesti24.mk

Tag : тага

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најтешко се справуваат со тагата: Овие луѓе не знаат како да се соочат со проблемите

admin
Секој човек на различен начин се справува со тагата. Некои луѓе на полесен начин се носат со негативните емоции, додека пак други стануваат деструктивни и се одалечуваат...
ЗАБАВА

На нивната свадба солзите не беа радосници: Дознал дека умира, па си ја оженил саканата на трогателна церемонија

admin
На трогателна церемонија во болница во Лондон 24-годишниот Дарен Истон се ожени со својата свршеница Лорен Папе. Одлуката за свадбата била донесена веднаш штом лекарот...
ЗАБАВА

Најтажната свадба на светот: Невеста го кажа судбоносното ДА, знаејќи дека за неколку дена ќе почине (ФОТО)

admin
Вообичаено кога младенците се заколнуваат на вечна љубов, планираат долг заеднички живот. Но, Алек и Саманта Вебстер на свадбениот ден знаеле дека прекратко ќе бидат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Бидете внимателни со нив, многу се чувствителни: За овој знак велат дека е најтажниот во хороскопот

admin
Знак на кој постојано му се даваат можности, но тој никако не може да се одлучи што да одбере и на која страна да тргне....