vesti24.mk

Tag : тажна фотографија

ЗАБАВА

Фотографија која ќе ви го распарчи срцето: Девојче си ги грее смрзнатите нозе на ауспух од автобус

admin
Српскиот портал „Телеграф“ сподели објава од Фејсбук групата „Глас Пазара“, која ќе ви го распарчи срцето. Ова девојче има само една желба – да се...