vesti24.mk

Tag : Таиханг

ЗАБАВА

Да ти застане срцето: Стаклениот мост на висина од 1000 метри им пукал под нозете на туристите

admin
На интернет се појавила снимка од стаклениот мост во Кина, по кој одат група туристи. Мостот е поставен на висина од 1.179 метри над нивото...