vesti24.mk

Tag : Таки Фити

Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Со договорот за името, МАНУ и МРТ ќе се преименуваат

admin
„Академија на науките и уметностите на Република Северна Македонија“ – вака според договорот којшто Македонија и Грција викендов треба да го потпишат во Преспа би...