vesti24.mk

Tag : такса за престој

ЗАБАВА

Турција воведува такса за престој, еве за колку ќе поскапат аранжманите

admin
Аранжманите за Турција претстојното лето ќе бидат поскапи за 20 до 30 евра по лице, бидејќи земјата од април воведува такса за престој за странски...