vesti24.mk

Tag : таксист

ЗАБАВА

Овој таксист најде уникатен начин да се заштити од коронавирусот (ВИДЕО)

admin
Никому не може да му се замери ако е одговорен додека ја работи својата работа. Таксист од рускиот град Омск купил заштитно одело и маска...
ЗАБАВА

Жена се породи во такси возило, кога ќе видите како реагираше таксистот нема да им поверувате на сопствените очи (ВИДЕО)

admin
Камера во такси го снимила моментот кога жена која се качила во такси за да биде однесена во болница за да се породи, се породила...
ЖИВОТ

Вистинска приказна од еден таксист во Скопје: Немав појма дека жена може толку да сака…

Ferad Aruc
– До каде? – До Сити мол – Ти не си тој писателот, Драган Таневски? – Да, јас сум… – пријатно ме изненади таксистот. Немаше повеќе...