vesti24.mk

Tag : Талат Џафери претседател

Uncategorized

Џафери: Се надевам дека ситуацијата ќе се врати во нормала (ВИДЕО)

admin
Талат Џафери денеска ја даде првата изјава како претседател на Собранието. Тој вели дека се чувствува безбеден и дека граѓаните го избрале него и смета...