vesti24.mk

Tag : талентирана натпреварувачка

ЗАБАВА

Бoмба на сцената на Ѕвездите на Гранд: Одамна немало ваква се**и талентирана натпреварувачка

Ferad Aruc
Моника Ивкиќ која живее во Виена, родум од Градача е светски позната пејачка, со оглед на тоа што заврши четврта во германскиот Суперстар, а во...