vesti24.mk

Tag : Талент

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Имаат среќа: Луѓето во овие хороскопски знаци се најталентирани

admin
Сите сме талентирани за нешто, но некои од нас едноставно имаат повеќе среќа кога станува збор за учењето, уметноста или спортот. Девица Девиците ги краси...
ЗАБАВА

ЕКСКЛУЗИВНО: Внукот на Иџе тргна по неговите стапки, малиот Стефан ќе биде идната македонска гордост

admin
Внукот на најпопуларниот и најуспешниот македонски натпреварувач во автомобилски трки, Игор Стефановски Иџе, тргна по неговите стапки. Стефан Стефановски има седум ипол години, но веќе...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Цело жири и кажа НЕ, но по една минута зажалија за одлуката

Ferad Aruc
Корин Сутер е уметничка и учесничка во шоуто за таленти која за помалку од минута и половина добила негативни гласови од сите членови на жирито....