vesti24.mk

Tag : Тамара Тодевска инстаграм

ЗАБАВА

(ФОТО) Тамара Тодевска облечена во мрежест корсет ги „полуде“ фановите на интернет

admin
Македонската поп-пејачка Тамара Тодевска предизвика „земјотрес“ на социјалните мрежи со новата фотографија, која ја објави на својот Инстаграм профил. Облечена во црн, мрежест корсет таа...