vesti24.mk

Tag : Танга

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

ФОТО: Дали е ова „најнадарената“ српска пејачка?

admin
Атрактивната пејачка Миа Борисављевиќ мислеше дека е дебела, па сакајќи да го скрие стомакот, успеа да измами воздишки кај мажите. Оваа популарна дама објави неколку...
ЗАБАВА

Хрватска: Доцна во ноќта, две девојки се соблекле по танга и влегле во фантана (ФОТО)

admin
Две непознати девојки во Шибеник Хрватска се соблеке по долна облека и одлучиле да се искапат во фонтаната на популарната „Полјана“. Безбедносните кемери ноќеска во...
ЗАБАВА ЗДРАВЈЕ

Ги носите поради мода, а ви го уништуваат здравјето: Кажете им “збогум“ на овие 4 парчиња од вашиот плакар

admin
Желбата да се изгледа соврешно и прекрасно понекогаш е многу посилна од болката во стапалата од превисоките потпетици, од претеснит фустан или носењето претешки чанти...
ЗАБАВА

Тангата на италијанската министерка повторно го „запали“ интернетот: Вистината излезе на виделина (ФОТО)

admin
Марија Елена Бочи е италијанска политичарка и адвокат која била министерка за уставни реформи во периодот од 2014 до 2016 година. Иако таа свечената заклетва...
ЗАБАВА

Голи гради, тенок струк и танга гаќички: Ким Кардашијан со нова доза голотија (фото)

Ferad Aruc
Ким Кардашијан направи серија фотки во кои позира во провокативно издание со бунда под која има само танга гаќички. View this post on Instagram A...