vesti24.mk

Tag : танчарки

ВЕСТИ

11 танчерки и 23 гости затекнати во охридски локал што не ги почитувал мерките против Ковид-19

admin
Поради сомнение за сторено кривично дело непостапување според здравствените прописи за време на епидемија, охридската полиција поднесе кривична пријава против Д.Т. (31) од Охрид, Х.А....