vesti24.mk

Tag : Тара Рид

ЖИВОТ

Беше секс – бомба, а денеска е жив костур: Анорексијата ја уништи славната актерка

admin
Тара Рид (41) пред неколку години беше вистинска секс – бомба, но од тогаш драстично го промени својот изглед. Актерката се претвори во жив костур....