vesti24.mk

Tag : Татијана Стефановска

ЗАБАВА

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА ОВАА МАКЕДОНСКА ФОЛКЕРКА ПО ТАНГА !!

Ferad Aruc
Познатата фолк-пејачка Татијана Стефановска веќе со години ја носи титулата – најдобар задник помеѓу нејзините колешки и по се изгледа уште долго време ќе биде така. Таа...