vesti24.mk

Tag : татковци

ЗАБАВА

Во што се татковците подобри од мајките?

admin
Неспорно е дека мајките и татковците имаат различен родителски пристап и тоа децата го препознаваат и тоа како. Но што прават татковците толку шармантно, што...
ЗАБАВА

Ова не е нормално: Живее со четворица мажи, со сите има секс, па не знае кој е татко на нејзиното бебе (ВИДЕО)

admin
Како и многу други бремени жени, Тори Оџеда е возбудена поради раѓањето на своето девојче за два месеци, но ќе има малку поголема помош за...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Еве кои 5 мажи во хороскопот имаат потенцијал да бидат добри сопрузи и татковци

admin
Погледнете кои се тие мажи – има ли вистина? ЈарецМажите родени во овој знак се сметаат за фамилијарни луѓе. Тие се најголема поддршка во секое...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Во Јапонија татковците веќе можат да дојат бебиња

admin
Иновативен пластичен уред што личи на женски гради, ќе им овозможи на јапонските татковци да ги надојат своите бебиња, објави Дејли меил. Новиот продукт го...