vesti24.mk

Tag : татко од пеколот

ЗАБАВА

Татко од пеколот: На ноќта на вештерките смислил хорор план за да се ослободи од долгот од 90.000 евра, па го жртвувал синот (ФОТО)

admin
Оваа ноќ на 31 октомври требала да биде една од највозбудливите ноќи на вештерките во животот на малиот Тимоти О’Брајен (8) од Тексас, но на...