vesti24.mk

Tag : тату-мајстор

ЗАБАВА

ФОТО: Манекенка си ги тетовирала очите, па ослепела – го тужи тату мајсторот

admin
Полската манекенка Александра Садовска целосно го изгуби видот на едното око, откако ги истетовирала очните белки. Лекарите ѝ рекле дека е само прашање на време...