vesti24.mk

Tag : Татјана Карајанов

БАЛКАН

(Видео) Еве ја песната за Евровизија на Србија

Ferad Aruc
РТС на својот јутјуб канал вчера ја објави песната „Нови деца“ на Сања Илиќ и Балканика кои ќе ја претставуваат Србија на овогодинешната Евровизија во...