vesti24.mk

Tag : татјана петрачкова

СВЕТ

Најлош педофил во историјата на Русија: Како старател извршил 900 силувања! Од државата земал пари кои ги користел за страшни злосторства

Ferad Aruc
Маж од Русија, кој вдомувал деца без родители, е обвинет по повеќе од 900 точки за силување и други сексуални престапи. Неговите жртви во главно...