vesti24.mk

Tag : Татјана Стојановска

Uncategorized

(Фото) Татјана Стојановска како Мис на Македонија пред 25 години

admin
Татјана Стојановска со години е позната во јавноста како презентерка од пред малите екрани. Голем дел од јавноста ја избираат токму неа за свој омилен...