vesti24.mk

Tag : Татјана

ЗАБАВА

(ФОТО) Ги излудува мажите: Ова е Татјана, сестрата на Ирина Шајк

Ivana
Истите експресивн кафени очи, големи усни и мало носе. Така изгледа Татјана, повозрасната сестра на Ирина Шајк. Двете се доста блиски и сакаат заедно да...