vesti24.mk

Tag : Тахир Хани

ВЕСТИ

Хани од ДУИ: Пендаровски легитимитетот за кандидат го доби во Мала Речица

admin
Синоќа во „ClickPlus“ на ТВ21 дебатираа претставници на ДУИ, БЕСА, Алтернатива и Алијанса за Албанците, каде главна тема беа претседателските избори и последните случувања во...