vesti24.mk

Tag : таша бартон

ЗАБАВА

Имала неподносливи болки во текот на бременоста: Родила син, а потоа лекарите и ја соопштиле ужасната вистина

admin
36 годишната Таша Бартон од Хердфордшир во текот на бременоста имала стомачни тегоби, но не се грижела премногу, мислејќи дека се е поради тоа што...