vesti24.mk

Tag : тајзи

МАКЕДОНИЈА

(ФОТО) Викторија Лоба на промоцијата на новата песна се појави по градник

Ivana
Викторија Лоба не престанува да изненадува со храброста кога е во прашање облекувањето. Мора да признаеме дека што и да облече на неа стои прекрасно....
МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Шведски продуцент соработува со македонскиот пејач Тајзи

Ivana
Македонскиот пејач Тајзи, периодов направи нешто на кое би му подзавиделе и светските ѕвезди- во само две недели промовираше три нови песни: „Мој живот, моја...