vesti24.mk

Tag : тајландска масажа

ЗАБАВА

Тајландската масажа го отстранува стресот

admin
Масажата е ефикасно средство за релаксирање и елиминирање на негативната енергија на крајот од денот. Тајландската масажа, која се практикува над 2.000 години, комбинира практики...