vesti24.mk

Tag : тајни документи

Uncategorized

Продолжуваат реакциите против изјавата на американскиот претседател Доналд Трамп

admin
Последните денови имаме можност да видиме дека во САД се развива одредена политичка шизофренија. Продолжуваат реакциите против изјавата на американскиот претседател Доналд Трамп дека на...