vesti24.mk

Tag : Тања Каракамишева – Јовановска

ВЕСТИ

Каракамишева: Колку поголема излезност, толку помала е можноста на Заев и неговата банда да ги полни кутиите

admin
Универзитетската професорка Тања Каракамишева во емисијата „Заспиј ако можеш” на Алфа телевизија  истакна дека гласот на граѓаните мора да има вредност. Не смеат да останат...