vesti24.mk

Tag : Тања Кокев

МАКЕДОНИЈА

Шефицата на протокол на Заев, Иванна Хаџиевска, манекенка

admin
Иванна Хаџиевска, шефицата на протокол на премиерот Зоран Заев, е заштитно лице на модната куќа „Кокев“. Таа и Тања Кокев соработуваат долги години, а Иванна...