vesti24.mk

Tag : тверкање

ЗАБАВА

Девојки качени на ковчези тверкаат на покојните, еден од нив беше отворен-од тоа што се случи потоа ќе подзинете (ВИДЕО)

admin
Во последните неколку месеци светот го обиколија видео снимки од жителите на Гана за кои нормалана појава е играњето за време на погребите. И додека...