vesti24.mk

Tag : твит

ЗАБАВА

ФОТО: Твит на јапонски милијардер го собори рекордот во ретвитување

admin
Објава на јапонскиот милијардер Јусаку Маезава на Твитер го собори рекордот во споделувања – вкупно пет милиони, со што го надмина скорешниот твит на американскиот тинејџер...