vesti24.mk

Tag : Твоето лице звучи познати

ЗАБАВА

Металецот им втера страв во коски: Никој не можеше да поверува дека актерот се крие под тешката маска

admin
Актерот потполно се внесе во улогата на хеви металец, фронтмент на фрупата Лорди и на сите им втера страв во коски. Бранислав Лечиќ со својот...