vesti24.mk

Tag : Твоето лице звучи познато

ЗАБАВА

Мира Шкориќ заврши на Ургентен: Лицето целосно и се деформираше!

admin
Пејачката се појавила на снимањето на хуманитарното шоу „Твоето лице звучи познато“ со температура, поради што примила инфузија во Ургентниот центар. Мира Шкориќ сето време...
ЗАБАВА

Изведе неверојатни вратоломии: Драгана победи во ТЛЗП, пееше одлично додека висеше како Пинк

admin
Во синоќешната епизода на хуамнитарното шоиу „Твоето лице звучи познато“ што се емитува на Сител гледавме жешки настапи, но и нежни, емотивни балади. По гласањето...