vesti24.mk

Tag : тврди дека има најубаво тело

ЗАБАВА

Оваа девојка тврди дека има најубаво тело, но откако ќе ја погледнете под половината ќе останете со подотворена уста

Ferad Aruc
Алериа Авендано е 27 годишна манекенка од Венецуела и има направено повеќе од 20 пластични операции за да изгледа како што е во моментот. Таа...