vesti24.mk

Tag : тв албанија

Uncategorized БАЛКАН

(ВИДЕО) СКАНДАЛ НА АЛБАНСКА ТЕЛЕВИЗИЈА: Лидерите на синдикатите си ги пресметаа силите сред емисија

admin
Студиото на една ТВ емисија на албанска телевизија се претвори во вистински бокс ринг, кога лидерите на синдикатите физичкисе нападнаа поради различните ставови за протестите...