vesti24.mk

Tag : ТВ серија

ЗАБАВА

Во новата ТВ серија снимен најискрениот оргазам: “Горда сум што јас сум првата жена чиј оргазам беше прикажан на телевизија”

Ferad Aruc
Австралиската глумица Тони Колет (45) влегува во историјата како прва жена чиј оргазам беше прикажан на британската национална телевизија BBC. Со Стивен Мекинтош глуми во...
Uncategorized

Apple плати вртоглави 240 милиони долари за новата серија на Рис Витерспун и Џенифер Анистон

Ferad Aruc
Компанијата Епл за новата ТВ серија во која главните улоги ќе им припаднат на Рис Витерспун и Џенифер Анистон ќе ги чини цело богатство. Имено,...