vesti24.mk

Tag : тв сител

ВЕСТИ

Мицкоски вечерва гостин во Дневникот на Сител телевизија

admin
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва во 19:00 часот ќе гостува во Дневникот на Сител телевизија. -Вечерва во 19 часот гостувам во вестите на Сител...