vesti24.mk

Tag : Теди Мацини

ЗАБАВА

ТАЖЕН РОДЕНДЕН: Ниту едно другарче од 32 не му дошло на забавата, но на крај прослави со илјадници луѓе (ФОТО)

admin
Теди Мацини повикал 32 ученици од неговиот клас на прослава за неговиот 6. роденден кој требало да се прослави во една пицерија. Неговата мајка Сил...