vesti24.mk

Tag : текила

ЗАБАВА

Наздравете со чашка текила во име на здравјето!

admin
Текилата е многу полезна за стомакот и помага при болести на дигестивниот тракт, потврдиле тимот експерти после спроведениот експеримент во Мексико. Експертите анализирале редица лекарства,...
ЗАБАВА

Претера со текилата: Новинарот на Си-ен-ен пијан го водеше преносот од новогодишната ноќ (ВИДЕО)

admin
Познатиот новинар на CNN, Андерсон Купер, се напи за време на преносот на дочекот на Новата година на Тајмс Сквер, заедно со неговиот помлад колега....