vesti24.mk

Tag : тексас шорцеви

МОДА

Само за најхрабрите, дали би ги носеле овие шорцеви?

Ferad Aruc
На модниот пазар постојано се појавуваат некои необични парчиња облека кои предизвикуваат лавина на различни реакции кај луѓето. Овие кратки шорцеви се едни од нив,...