vesti24.mk

Tag : телевизор

ТЕХНОЛОГИЈА

Кралот на телевизорите: LG наскоро претставува 88-инчен 8K OLED екран

Ferad Aruc
LG ќе ја збогати својата гама на телевизори со нов модел кој ќе го добие импресивниот екран кој ќе биде претставен наскоро на саемот Consumer...