vesti24.mk

Tag : телеграма со сочувство

ВЕСТИ

Мицкоски со телеграма со сочувство до Хрватска и хрватскиот народ за жртвите од земјотресот

admin
Со големо жалење и тага ги примив потресните вести за катастрофата предизвикана од големиот земјотрес кој се случи во Загреб. Нашиот народ стои рамо до...