vesti24.mk

Tag : телефонски сметки

МАКЕДОНИЈА

Заев не користел службен мобилен телефон, министрите на ДУИ направиле најголеми сметки

Ferad Aruc
Вицепремиерот Бујар Османи потрошил најмногу пари за мобилен телефон во споредба со другите членови на владата, по нејзиното формирање до крајот на минатата година. Според...