vesti24.mk

Tag : Теле

Uncategorized

КАВАДАРЧАНЕЦ КАЗНЕТ ПОРАДИ НЕГОВИОТ БИК: Во судот се докажувале дали е бик, јунец или теле!

admin
На кавадарчанец му избегал бик од приколка, а додека бегал по улиците на Кавадарци повредил две лица. Сопственикот е осуден на условна затворска казна, а...