vesti24.mk

Tag : телохранител

ЗАБАВА

На грчкиот остров Миконос крвнички претепан телохранителот на „кралот на Инстаграм“

admin
Никос Аравантинос, личен телохранител на „кралот на Инстаграмот“, Дан Билзериан крвнички беше претепан од една група од 15 француско-алжирски туристи на грчкиот остров Миконос. Инцидентот...
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Скандал во општина Могила: Градоначалничката од СДСМ си вработила својот љубовник како личен телохранител

Ferad Aruc
Вистинска приказна за Ромео и Јулија, приказна за недозволена љубов се случува во општина Могила каде како што пренесува Слободенпростор, градоначалничката од редовите на СДСМ...