vesti24.mk

Tag : Темни фармерки

ЗАБАВА

Дали ви е позната историјата на фармерките

admin
Фармерките сите ги имаме, сите ги носиме. Одговараат со маички, дуксерици, џемпери, наметки. Се вљубуваме во совршениот пар… Но, како настанале? Како успеале да станат...
Uncategorized

Прикријте ги недостатоците со овие модни трикови

admin
Постојат многу начини со облеката да се прикријат вишокот килограми и деловите од телото што не сакате да ги истакнете. Затоа во продолжение ви изнесуваме неколку интересни...