vesti24.mk

Tag : тенџере

ЗАБАВА

Тави и големи тенџериња генерално не можат да се сместат во машината за миење садови: Со овој трик ќе го решите проблемот

admin
Во повеќето домаќинства, машината за миење садови е „десна рака“ на домаќинките. Плочи, чаши, прибор за јадење, лонци, капаци, тави излегуваат од машината чисти како...