vesti24.mk

Tag : теолошко училиште

ВЕСТИ

За пукањето во теолошкото училиште осомничен е 41-годишник од Тетово

admin
Тетовската полиција информира дека е расчистен случајот со пукањето во објектот на средното теолошко училиште во градот кое беше пријавено вчера.  За истрелите ќе биде...