vesti24.mk

Tag : теории

ЗАБАВА

YouTube ќе покажува помалку видеа со теории за заговор

admin
Платформата YouTube соопшти дека ќе престане да препорачува толку многу видеа кои вклучуваат конспиративни теории и други лажни тврдења. На овој начин компанијата се обидува...