vesti24.mk

Tag : тепачка косово

Uncategorized БАЛКАН ВЕСТИ

Тепачка во косовското Собранието (ВИДЕО)

admin
Пратеникот на Демократската партија на Косово (ПДК) во косовското Собрание, Џавит Халити денеска за време на собраниската расправа го удри неговиот колега од Демократскиот сојуз...